top of page

מיכל ומוטי, ליווי לאחר לידה

אחרי הלידה מצאנו את עצמנו מוצפים בעצות ומידע מכל הכיוונים. מצד אחד היה לנו חשוב לשמוע את כולם כדי להיות ההורים הכי טובים שאנחנו יכולים להיות. ומצד שני המידע שזרם אלינו היה מבלבל ולעיתים גם סותר, והיה קשה לאמת את רובו. טלי הגיעה אלינו ימים ספורים לאחר הלידה ומאז ליוותה אותנו בכל התלבטות ומשבר (והיו כאלה!). הידע המקצועי שלה הוא נרחב, והיא הצליחה לעזור לנו בכל תחום שבו נזקקנו לעצה או הכוונה - מהנקה דרך טיפול בתינוקת ועד שאלות לגבי הטיפול בעצמי לאחר הלידה. בכל פעם שנתקלנו בבעיה או שאלה, טלי הציגה בפנינו את האפשרויות העומדות בפנינו, הסבירה את המשמעויות, והפניתה לאנשי המקצוע הרלוונטיים במידת הצורך. באופן אישי, הליווי של טלי שינה עבורי את חוויית הכניסה להורות: הנגישות למישהי עם ידע מקצועי נרחב ועשיר הפכה את תהליך ההתמצאות בתוך המידע לפשוט ונעים יותר. לטלי יש אישיות ואנרגיה נעימה ומקבלת, והיא עושה את עבודתה בנועם ומתאימה את עצמה ללקוחה בטבעיות. זה הופך את ההתייעצות לנעימה ונוחה וממש כיף לפנות אליה. גם מבחינה מנטלית ורגשית הרווחתי המון מהליווי שלה: טלי היא אוזן קשבת, כתף לבכות עליה ושותפה לחלוק איתה את הרגעים השמחים. היא עזרה לי לקבל ביטחון ולהתחבר לאינטואיציה שלי, אפשרה לי לבחור בעצמי את הדרך המתאימה לי כאמא ונתנה לי תנאים טובים יותר כדי לצעוד בה. אין ספק שהיא במקצוע הנכון! ממליצה לכל הורה להיעזר בשירותיה של טלי.

סיגל, עיבוד חוויית לידה

להוציא החוצה, לספר את הסיפור של הלידה לשתינו בקול ולחלק אותו לפרקים, נתן לי סדר, להבין את המשמעות והחוויה שעברתי ונתן לי בטחון והבנה מה הרגשתי בכל שלב.
כשהתמקדנו בפרק שהוא הכי מאתגר רגשית וקריטי עבורי ושיקפת לי והקשבת לי - נתת לי שחרור להוציא ממני החוצה את כל מה שעברתי ומכאן אני יכולה להמשיך. אני מרגישה שהוסר מעליי מעיל כבד מעל הגוף וירדה לי מועקה מהחזה.
.

עדיטל, עיבוד חוויית לידה

טלי משרה אווירה נעימה ורגועה. מאד קל ונעים להיפתח, לשתף, לספר. מצד אחד ההרגשה היא מן שיחת חברות ומצד שני שיחה מקצועית ומכילה. טלי מלאת רגישות (דבר מאד חשוב במיוחד בסיטואציה כזו), שואלת את השאלות הנכונות, מדייקת וקשובה. המפגש עזר לי להבין המון דברים גם ביני לבין עצמי, גם מעצם ״סיפור״ הסיפור וגם בזכות השאלות, ההעמקה והשיקוף שטלי נתנה במהלכה.

סבינה, ליווי לאחר לידה

טלי מקסימה!! מאוד קשובה ונתנה הרגשה מאוד נוחה ושהיא שם לעזרה בכל שאלה שעולה. היא הגיעה עד לביתי ונתנה טיפים מעולים לשאלות שהיו לי מה שסייע לי מאוד בהמשך. קיבלתי יותר ביטחון להמשך הטיפול בתינוקת. בהחלט אמליץ לאחרות לקחת מישהי לליווי, במיוחד לאמא שזה הבייבי הראשון שלה והיא נכנסת אל ה״לא נודע״ עם המון שאלות במגוון תחומים. טיפ קטן יכול להיות עזרה גדולה!

אורלי, ליווי לאחר לידה

טלי נתנה לי יותר בטחון, כלים ועצות מה לעשות בכל מיני מצבים שיש עם התינוק החל מהנקה ועד מנשא (:
קיבלתי בליווי תמיכה, הכלה והקשבה.
טלי מאוד רגישה למצבים שונים ומבינה איך להקל על הרגשות. היא תמכה תמיד, גם מרחוק כשלא נפגשנו וידעה מה לומר, במיוחד שהייתי רגישה לפני הלידה ואחריה. 
ממליצה בחום.

שחף, ליווי לאחר לידה

הליווי של טלי היה משמעותי עבורי. טלי התחילה איתי את הליווי בערך כחודש לאחר הלידה ומיד התחברתי אליה. היא עזרה בכל הקשיים ששיתפתי ועברנו תהליך ביחד. טלי מקצועית, רגישה, מכילה, מלאת נתינה ובעלת ידע רב בתחום הליווי לאחר הלידה. גם לאחר סיום בתהליך טלי עדיין מראה התעניינות ובנוסף תמיד זמינה עבורי לכל שאלה או בקשה. טלי היא מהנשים שנולדו להיות דולות והיא מטפלת בכל מובן המילה.

תהילה, ליווי לאחר לידה

הליווי היה מכיל, אכפתי וקשוב. קיבלתי תשובות לכל השאלות שעלו וטיפים נוספים שלא חשבתי עליהם. קיבלתי תמיכה רגשית ואוזן קשבת דברים שהם סופר חשובים בתקופה זו. תודה 🙏
bottom of page