top of page
86A25C13-4AA1-4082-8202-0FD5DD6A13E9_edited.jpg

מי אני?

אני טלי, אמא ליובל, אלמוג ולוטם. אני מגדלת אותם באהבה עם אורי.

 

במהלך חופשות הלידה שלי הבנתי שאני רוצה לעשות שינוי ולהפוך את התשוקה שלי, העניין והמיומנויות שצברתי בעולם ההורות לשליחות שבה אוכל לעזור להורים ולאמהות בפרט לעבור את התקופה המטלטלת הזו בצורה מיטבית, רגועה ונעימה.

לאחר לידתו של לוטם, הבן השלישי שלי - עזבתי את המשרה הקודמת שלי ויצאתי לדרך עצמאית ומרגשת. הוכשרתי במכללת ״ללדת״ בקורס מלוות לאחר לידה והנחיית וניהול בית פתוח לנשים לאחר לידה. בנוסף, הוכשרתי כמדריכת הנקה מוסמכת ומלווה רגשית בעיבוד חוויית לידה בגישת BOT.

 

בעברי צברתי ניסיון בחברות הייטק בתחומי תפעול, משאבי אנוש וכספים ואני ממשיכה להשתמש ביכולות ובניסיון שצברתי בעולם העסקי גם כעצמאית.

 

מאז הכשרתי ליוויתי הורים בשלבים שונים. צברתי ניסיון מגוון בליווי זוגות לאחר לידה ראשונה ולידות חוזרות, ליווי יחידניות, ליווי בבית החולים, מפגשי בית וליווי מרחוק. בכל ליווי כזה אני רואה כמה השפעה חיובית יש לנוכחות שלי, להקשבה, להעצמה, להכלה ולמתן כלים פרקטיים להורים.

 

אני ממשיכה להעשיר את הידע המקצועי שלי במסלול הכשרה לייעוץ הנקה בינלאומי IBCLC.

למה בחרתי בשם Kanga?

Kanga היא האמא קנגורו מפו הדוב. כאשר לוטם היה בבטן, שאלתי את יובל ואלמוג איך הם רוצים שנקרא לתינוק כשהוא בבטן, יובל המתוק הציע שנקרא לו רו כמו רו הקנגורו תינוק מפו הדוב. זה היה בעיניי "שם בטן" נפלא וכך, לאורך ההריון ועד הלידה קראנו לו רו ולכן אני למעשה הייתי קנגה - אמא של רו.

אני מאוד מתחברת לקנגורו ולקשר לעולם האימהות, החל מתנוחות בהן הקנגורו סוחבת את הגור שלה בכיס כמו שאנחנו סוחבות את הקטנים שלנו במנשא, הגור שיוצא ממש עובר מהבטן ועוד צריך להתבשל לפני שיהיה מוכן להיפרד מאמו, החיבור הקסום והאינטנסיבי לפטמה לאורך חודשים, עור לעור שכל כך עוזר לקטנטנים לווסת את חום גופם, דופק וקצב נשימה, וגם האמת שזו פשוט חיה יפה בעיניי.

קצת עליי בתמונות
bottom of page